Yaşam

Yargı 50. Bölüm Tek Parça İzle Ekranı: Yargı Son Bölüm Tek Parça Full İzle

Kanal D’nin Ay Yapım imzalı heyecan dolu dizisi Kıyamet, yılbaşı tatilinin ardından yeni bölümüyle ekranlarda yerini aldı. Ceylin ve Ilgaz’ın içinden çıkamadıkları pek çok olayın ortasında kalmaları, ailelerinin de aşkları ve vicdanlarıyla bu savaşa dahil olmaları her şeyi alt üst etmiştir. Kıyamet 50. bölümünü kaçıranlar ve tekrar izlemek isteyenler için; Kıyamet son bölüm tek kesit tam izleme ekranı…

Son bölümde yargı; Ilgaz ve Ceylin içinde bulundukları durum nedeniyle acı bir deneyimle birbirlerinden farklı kalmayı öğrenmek zorunda kalırlar.

Birbirlerine olan kırgınlıkları bitmese de hayatlarına devam etmek ve yeni bir olayla yüzleşmek zorunda kalırlar.

Ilgaz, Ceylin, Pars ve Eren’in gündemi artık düğün günü kaybolan gelin ve yaslı iki ailedir. Başlangıçta kolay bir kayıp olan olayın giderek gizemli hale gelmesi durumu daha da kötüleştiriyor.

Haluk davasına devam eden Yekta hiç beklemediği bir yerden destek bulunca ona yeni kapılar açmak artık sorun olmayacaktır. Çınar, dedesinin emanetini korumaya çalışırken Merdan yeni bir hayata ilk adımını attığından habersizdir.

Olayı incelemek için ortaya çıkan Ceylin ve Ilgaz tüm sorunlarına rağmen çalışmalarını sürdürür. Ancak Ceylin’e gelen bir telefon tüm gidişatı etkileyecek ve yeni bir tehlikenin çanlarını çalacaktır.

Mahşerin Son Bölümünde Neler Oldu?

Kimin haklı kimin haksız olduğu Serdar’ın öldürülmesiyle Ilgaz ve Ceylin arasındaki çekişme giderek büyür. Havalimanında adeta herkesi basan Ilgaz, hayatının en zor kararını vermek zorunda kalır.

Vicdanı ve adalete olan inancı arasında ailesi üzerinde sınanan Ceylin, yolun sonu karanlık görünse de ne olursa olsun sevdiklerini korumak ister. Ancak ailesini ortada bırakmak için yapacağı seçimler ve söyleyeceği sözler elini kolunu bağlayacaktır. Düğün hazırlıklarına başlayan Derya, savcı için yeni bir cinayet davası beklemektedir. Gazeteci Berkant’ın Haluk’un gözleri önünde ölümü, Yekta ve ortasının istikrarını tamamen alt üst eder. Ceylin ve Ilgaz vazgeçemedikleri pahalı şeyler ve değiştiremedikleri durumlar yüzünden hiç hak etmedikleri bir noktaya gelirler; Bu durum etraflarındaki herkesi derinden üzer ve gelecek kararın herkesi etkileyeceği bir imtihan yaşarlar.

Karar 50. Kısım Tek Modül Tam İzleme Ekranı

YETKİ SON BÖLÜM TEK MODÜL TAM İZLEME EKRANI

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu