Haber

Selçuk Bayraktar’dan: “Cumhur İttifakı’na aday olur musunuz?” soruyu cevapla

Beyoğlu Belediyesi tarafından düzenlenen “Türkiye Yüzyıl Buluşmaları” programı kapsamında Baykar Teknoloji Yönetim Kurulu Lideri Selçuk Bayraktar konuşmacı olarak katıldı.

“Cumhuriyet ittifakının adayı olur musunuz?”

Katılımcıların ve gazetecilerin sorularını yanıtlayan Bayraktar’a gazeteci Hasret Gürçes’in “Cumhur İttifakı adayı olur musunuz?” o sordu.

“İNSANOĞLU FARKLI FANTAZLAR YARATABİLİR”

Bayraktar, bu soru üzerine şunları söyledi: “Şu anda böyle bir tesadüf olduğunu düşünüyorum. Kimse insanın hayal gücünün sınırlarını zorlamak istemez. Elbette insan doğası gereği yaratıcı bir varlıktır. Ayrıca hayalleriyle farklı fanteziler de üretebilir. .” dedim.

“CUMHURİYET İTTİFAK ADAYI UZUN ZAMANDIR BELİRTİLDİ”

Ama bunlar sadece tevatür diyebilirim. Bildiğim kadarıyla Cumhur İttifakı’nın adayı çok uzun zamandır biliniyor. O yüzden siyaset yapmıyorum. Neden bu… Bir yandan bana çok kızıyorlar. Neden siyasete giriyorsun? Gitmiyoruz. Atılan iftiralara cevap veriyoruz. Bir yandan neden ‘mutlaka geleyim’e geleyim? Yani işimi yapamıyorum şikayet var mı? Genel olarak herkes memnun.”

“BUNUNLA HAYATIMIN ANLAMINI OLUŞTURUYORUM”

“O kadar iyi biliyorum ki yaşamak, berrak bir gölde çocuklar uğruna savaşmak demektir” der şair. Bu çabanın hayatıma anlam kattığını düşünüyorum. Hayatımı böyle anlamlandırıyorum.

han-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu