Haber

İyi Parti Atabay: “Kemal Kılıçdaroğlu Bursa’da 13. Cumhurbaşkanı Olarak Görünüyor”

ZEHRA MİLLER

İyi parti Eğitim Politikalarından Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Bursa Milletvekili Adayı Sevinç Atabay oy kullandı. Atabay, “Sayın Kılıçdaroğlu, Bursa’da 13. Cumhurbaşkanımız olarak karşımıza çıkıyor. Biz İYİ Parti olarak TBMM’de önce Bursa’yı sonra tabii ki Türkiye’yi en fazla milletvekili ile temsil edeceğiz. Tüm göstergeler, tüm Saha ziyaretlerimiz bunu bize çok net bir şekilde gösterdi.” söz konusu.

İYİ Parti Eğitim Politikalarından Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Bursa Milletvekili Adayı Sevinç Atabay, oyunu Nilüfer ilçesi Barış Mahallesi’ndeki Sadettin Türkün Ortaokulu’nda oynadı. Oyunu kullandıktan sonra bir açıklama yapan Atabay, şunları söyledi:

“DEMOKRATİK GÜNLERE ULAŞACAĞIZ”

“Büyük bir memnuniyetle oyumuzu kullandık. Ben de oyumu kullandım. Biliyorsunuz ki bugün Anneler Günü ve görüyorum ki anneler çoğunlukta. Bu kez anneler Türkiye’ye hediye vermek istiyor. Demokratik bir hale getirecekler.” Cumhuriyetin 100. yılında kadınlar ve gençler tarih yazacaktır.Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk gençlere her zaman güvenmiştir.Ben de gençlere bir kez daha güveniyorum.Genç kadın çok fazla ve katılım oranı çok yüksek. Gördüğün kuyruklar Özlediğimiz demokratik günleri güçlenen parlamenter sistemle tekrar kazanacağız buna gönülden inanıyorum.Bursa’da Sayın Kılıçdaroğlu 13.Cumhurbaşkanımız olarak karşımıza çıkıyor.Biz UYGUN Partisi olarak önce Bursa’yı sonra Bursa’yı temsil edeceğiz. Doğal olarak Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde en çok milletvekili ile Türkiye var. Bütün göstergeler, sahaya yaptığımız bütün ziyaretler bize bunu çok net gösterdi.”

Kaynak: ANKA / Yerel

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu