Haber

Gençlik ve Spor Bakanı Eskişehirspor Tesislerinde Futbolcularla Buluştu

gençlik ve SporBakan Dr. Osman Aşkın Bak, esnaf ve yüzme salonlarını gezdikten sonra Eskişehirspor tesislerinde futbolcularla bir araya geldi.

Bir dizi ziyaret için Eskişehir’e gelen Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Osman Aşkın Bak, basın mensuplarıyla yaptığı toplantının ardından esnafı ziyaret etti. Esnafla birlikte merkeze gelerek durumlarını soran Bakan Bak, ardından Yenikent kapalı yüzme salonuna geçti. Milli yüzücü Sümeyye Boyacı ile merkeze gelen Osman Aşkın Bak, milli sporcuyu başarılarından dolayı tebrik etti.

“Eskişehirspor’un geçmişine dönmesi için destek vereceğiz”

Eskişehir ziyaretinde Eskişehirspor’u da ziyaret etmeyi ihmal etmeyen Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, Valilik Hanefi Demirkol Tesisleri’ne gitti. Eskişehirspor’un yönetici ve futbolcularıyla görüşmeye gelen Bakan Bak, yaptığı açıklamada, “Anadolu Efsanesinin yeniden ayağa kalkması gerekiyor. Başkanımız buradayken milletvekillerimizle kulübümüzü ziyaret edelim dedik. Dinleyelim dedik. Spor şehrimiz Eskişehir’in takımı Eskişehirspor’un talepleri doğrultusunda Avrupa Şampiyonası için değerli olan maçlarımızdan birini 8 Eylül Türkiye-Ermenistan maçında burada oynayacağız. İnşallah Eskişehir taraftarının da güçlü bir destek vereceğine inanıyoruz. İnşallah Eskişehirspor’un eski geçmişine dönmesine zemin hazırlayacağız” dedi.

Eskişehirspor Kulüp Başkanı Erkan Koca, Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Osman Aşkın Bak’a Eskişehirspor formasını hediye etti. – ESKİŞEHİR

habersuruc.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu