Haber

AK Parti Boyabat İlçe Başkanlığı Tatil Programı

AK Parti Boyabat İlçe Başkanlığı tarafından bayram programı düzenlendi.

AK Parti Boyabat seçim irtibat bürosu önünde düzenlenen programa İçişleri Bakan Yardımcısı Mehmet Ersoy, AK Parti Sinop Milletvekili Nazım Maviş, Belediye Başkanı Hüseyin Coşar, AK Parti İlçe Başkanı Kadir Çok ve partililer katıldı.

Ersoy burada yaptığı konuşmada 14 Mayıs seçimlerinin siyasi partiler arası bir seçim olmadığını belirterek, “Bu seçim, ABD’nin Türkiye’ye kurduğu tuzaklar karşısında ülkemizin varlığının ve bağımsızlığının seçimidir.” Ne bir parti, ne bir ittifak, ne de bir adaydır. Muhaliflerimiz Amerikan emperyalizmi ve onun etrafında kenetlenmiş olanlardır. Vatanımıza ve bağımsızlığımıza sahip çıkarak bu coğrafyayı kan gölüne çevirmek isteyenlere karşı bize umut bağlayanların umudunu kaybetmemek için çalışıyoruz. Cumhur İttifakı bir yandan” dedi. “Ben bu ülkenin huzurunu, güvenliğini ve bağımsızlığını koruyacağım” dedi.

Maviş ise Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’la birlikte Türkiye’nin daha güçlü, daha büyük, bölgesinde ve dünyada sözü dinlenen bir ülke olması için yürüyüşe çıktıklarını belirterek, “Birleştiğinde birleşen bir Türkiye olmaz. başkalarından talimat almadan hak ve menfaatlerini koruyamayan, ancak ve ancak “Milletinin sözünü dinleyen, talimatı sadece halkından alan bir Türkiye inşa etmek için yola çıktık. Sen güçlüysen Sinop güçlü olur. İnşallah iki milletvekilimizi Meclis’e göndereceğiz.” dedi.

Konuşmaların ardından katılımcılar kutlama yaptı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu