Haber

Didim Belediyesi eski personelinden darp iddiası!

Kemal ETLEÇ / AYDIN ​​​​(İGFA) –Edinilen bilgiye göre, 30 Mart 2023 akşamı Didim Belediyesi eski çalışanlarından Mehmet Merdan, işinden ayrılıp konuta gitmek üzereyken M.Ç ve bir kişinin saldırısına uğradı. Yeni Mahalle Kurtuluş Caddesi’nde yanında.

Saldırıya uğrayan Mehmet Merdan’a ulaşarak olayın nasıl ve neden olduğunu sorduk.

Merdan yaptığı açıklamada; 2018’den Haziran 2022’ye kadar Didim Belediyesi’nde genel alan sorumlusu olarak çalıştığını belirterek, “En son saha sorumlusu olarak çalıştım. 2019’dan itibaren 2,5 yıl ilaçlama grupları ekip şefi olarak çalıştım. 2022 ilaçlama ihalesini kazanmış, girmeden önce gördüğüm usulsüzlüklerden dolayı bu birimde çalışmak istemediğimi, işin ihaleye çıkmadan sadece Didim Belediyesi bünyesinde yapılması gerektiğini, 2022’nin ortalarında işten çıkarıldım. Sadece bu ihale sürecinde yer aldığım için ilişkileri oldu. Rastgele bir şeyleri yok. “Başım dik. O yüzden bu açıklamayı gönül rahatlığıyla yapıyorum” dedi.

Bu yıl 15 Mart 2023’te yapılan ihaleden şikayetçi olduğunu anlatan Merdan, “Ardından Emniyette söz verdim. Kısa süre sonra eşimle evimin önünde dayak yedik. Eşim ve ben şikayetçiyiz.Bizim bütün davamız bu şekilde”Biz kolluk kuvvetleri ve yargının yetkili mercileri aracılığıyla devamını takip ediyoruz” dedi.

doganyolajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu