Haber

Babasını hiç görmeyen şehidin kızından Kılıçdaroğlu’na tepki

Tunceli’de PKK’lı teröristlerle çıkan çatışmada şehit olan Piyade Komando Er Selçuk Alkış’ın (21) kızı 21 yaşındaki Gülnisa ​​Alkış, CHP’ye tepki gösterdi.

Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi Sosyal Güvenlik Bölümü öğrencisi Gülnisa ​​Alkış, annesi Esengül Alkış’ın kendisine hamileyken babasının şehit olduğunu belirterek, “Babam şehit olduktan 7 ay sonra doğdum. Babamın hasretiyle yaşadım. Babamın kokusunu bile alamadım”Tepkisini şu sözlerle dile getirdi:

“Şimdi hiç görmediğim babamı şehit eden hainlerle birileri işbirliği yapıyor. Onlarla işbirliği yapanların benim gözümde hainlerden bir farkı yok.

Bu artık bir seçim değil, ulusal bir sorun haline geldi. Bu ülke patatese soğana tercih edilemez. Gerekirse aç kalırım ama vatansız kalamam.

Ben de ‘Z’ kuşağı dedikleri şeyim. Akranlarımın önce ülkelerini ve milletlerini düşünmelerini istiyorum. Annem kapalı olduğu için askerde olan babamın cenazesine bile götürülmedi. Ama artık her yere gidebilir. Bunları düşünün. Şehit ailelerine saygısı olmayanlar ülkeyi nasıl yönetsin?

“KEMİKLERİ PARÇALANDILAR”

Gülnisa ​​Alkış, CHP’nin gerçek yüzünü ve bu kirli ittifakı herkese anlatmaya çalıştığını belirtti. “Babamın ve diğer şehitlerimizin kemiklerini sızlatıyorlar. Demirtaş’ı, Öcalan’ı ve diğer teröristleri içeriden çıkaracaklarını söylüyorlar. Bu vatan hainliği değilse nedir? Arkadaşlarıma ve insanlara anlatmaya çalışıyorum. onlar insan ve ben de öyle olmaya devam edeceğim.”dedi.

KAYNAK: SABAH GAZETESI

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu